איה קווין -מומחית בטיפול במיניות בדסמית


איה קווין -מומחית בטיפול במיניות בדסמית

מומחית בטיפול במיניות בדסמית אשר מעבירה את הידע שלה באמצעות פגישות בססיות בין אם פרונטליות או אונליין. הססיות יכולות לכלול פרקטיקה בכדי להעביר את הידע באופן ברור יותר. 

לחסרי ניסיון או מסוקרנים מחווית עולם הבדסמ - אני מזמינה אתכם להגיע לפגישת ליווי ללא פרקטיקה בעלות מופחתת של 300 ש"ח לשעה או 250 ש"ח ל45 דקות אשר נחקור יחד את כלל האינפורמציה שברשותך ואפילו אולי נוסיף עוד בכדי שתוכל לחקור ולהבין מי אתה מבחינה מינית.

נהנית מאוד בפגישות אלו ואיני משאירה צלקות פיזיות או נפשיות אלא רק דואגת להבנה, הכלה וחיוך של שני הצדדים.

מפגשים אלו נעשים למטרת טראפיה ואיזון מנטלי לשגרת היום יומית. בנוסף, אין להעביר את המידע מהמפגש הלאה ללא הסכם בכתב ממני. בסופו של עניין חשוב ליישם את הכלים הנלמדים לאט לאט ולא לבד בבית עד שאינכם מוכנים לכך ב100% - עד אז מומלץ שיתורגל בקליניקה.

המפגשים בססיות אינם בעלי אופי מיני ואינם נעשים לשם פורקן מיני. יחד עם זאת בעת תיאום עם הלקוח, הלקוח מתחייב כי המפגש נעשה לבקשתו ומתחייב כי המפגש אינו לשם גירוי מיני ו\או פורקן מיני.


המפגשים בססיות מועברים בקליניקה בעלת עיצוב ביתי ברמת גן. מאחר והמידע הינו רגיש, המקום אינו מצולם ו/או מוקלט ונמצא במיקום דיסקרטי על מנת להפחית את יכולת האזנה מבחוץ. שימו לב כי זהו עסק הפועל כחוק ומוציאה חשבוניות מס' קבלה ע"פ חוק.

אני הידועה בתור איה קווין (שם במה), כאחת בעלת ניסיון רב בתחום הבדס"מ, שולטת עדינה אך משפילה באופן ממכר, מביאה איתי את הניסיון של מעל 6 שנים אל תוך הפגישות בססיות בכדי להעביר מידע על בדסמ (סאדו קל או לחילופין יותר עוצמתי ואכזרי), תמיד בחיוך ואכפתיות בקליניקה המאובזרת (ומתחדשת תמיד באיבזור חדיש ומאתגר) בכדי לדאוג גם למטופליי להתחדשות ולימוד נוסף . 


לסוגי הפגישות שמעבירה לחץ כאן.

רוצים לפנק אותי? ניתן לרכוש גיפט קארד מתנה ישירות דרך דף הפינדום - מתאים במיוחד ל "עבד קניות" . (לפרטים נוספים לחץ/י כאן)


חוויתם ססיה נעימה יותר או פחות? או שמתעניינים במה שאחרים חוו?

לחצו כאן לקרוא ו/או להשאיר חוו"ד.