איה קווין -מומחית בטיפול במיניות בדסמית


היי,

אני איה קווין איי.אל. - מומחית בטיפול במיניות בדסמית ואוהבת להעביר את הידע שלי באמצעות פגישות בססיות בין אם פרונטליות או מקוונות. 

 הססיות יכולות לכלול פרקטיקה בכדי להעביר את הכלים באופן ברור יותר. 

לחסרי ניסיון ומסוקרנים מחווית עולם הבדסמ - אני מזמינה אתכם להגיע לפגישת יעוץ ללא פרקטיקה בעלות מופחתת של 300 ש"ח לשעה או 250 ש"ח ל45 דקות אשר נחקור יחד את כלל האינפורמציה שברשותך ונוסיף עוד מידע וכלים בכדי שתוכל להמשיך לחקור ולהבין מי אתה ברמה המינית. 

פגישות אלו מסיבות לי אושר ורוגע כמו שהן תסבנה לך טראפיה נפשית. באמצעות הססיה אני דואגת להבנה, הכלה וחיוך של שני הצדדים.

מפגשים אלו נעשים למטרת טראפיה ואיזון מנטלי לשגרת היום יומית. בנוסף, אין להעביר את המידע מהמפגש הלאה ללא הסכם בכתב ממני. בסופו של עניין חשוב ליישם את הכלים הנלמדים לאט לאט על פי ההוראות שלי, בשלב ראשוני אין לנסות לבד בבית עד שאני מאשרת שאתם מוכנים לכך ב100% - לבינתיים מומלץ שיתורגל בקליניקה איתי.

המפגשים בססיות אינם בעלי אופי מיני ואינם נעשים לשם פורקן מיני. יחד עם זאת בעת תיאום עם הלקוח, הלקוח מתחייב כי המפגש נעשה לבקשתו ומתחייב כי המפגש אינו לשם גירוי מיני ו\או פורקן מיני. כמו כן, אני לא משאירה צלקות פיזיות או נפשיות. 

המפגשים בססיות מועברים בקליניקה בעלת עיצוב ביתי וחמים ברמת גן. מאחר והמידע הינו רגיש ואישי, המקום אינו מצולם ו/או מוקלט ונמצא במיקום דיסקרטי על מנת להפחית את יכולת האזנה מבחוץ. שימו לב כי זהו עסק הפועל כחוק ומוציאה חשבוניות מס' קבלה ע"פ חוק.

אני הידועה בתור איה קווין (שם במה), כאחת בעלת ניסיון רב בתחום הבדס"מ (כשולטת עדינה אך משפילה ומענה באופן ממכר) מביאה איתי את הניסיון של מעל 6 שנים אל תוך הפגישות בססיות בכדי להעשיר את הידע שלך על בדסמ (על סולם מקל ועד בינוני-קשה), תמיד בחיוך ואכפתיות בקליניקה המאובזרת (ומתחדשת תמיד באיבזור חדיש ומאתגר) בכדי לדאוג גם למטופליי להתחדשות ולימוד נוסף . 


לסוגי הפגישות שמעבירה לחץ כאן.

ניתן לפנק אותי ולרכוש עבורי מתנה באמצעות גיפט קארד מתנה ישירות דרך דף מתנות לאיה  (לפרטים נוספים לחץ/י כאן)


חוויתם ססיה נעימה יותר או פחות? או שמתעניינים במה שאחרים חוו?

לחצו כאן לקרוא ו/או להשאיר חוו"ד.