איה קווין -מומחית בטיפול במיניות בדסמית


היי,

אני איה קווין איי.אל. - מומחית בטיפול במיניות בדסמית ואוהבת להעביר את הידע שלי באמצעות פגישות בין אם פרונטליות או מקוונות. 

 המפגשים לעיתים כוללים כלים פרקטים לשם העברת המידע בצורה ברורה יותר. 

לחסרי ניסיון ומסוקרנים מחווית עולם הבדסמ - אני מזמינה אתכם להגיע לשיחת יעוץ בעלות מופחתת של 300 ש"ח ל45 דק' או 250 ש"ח ל30 דקות אשר נחקור יחד את כלל האינפורמציה שברשותך ונוסיף עוד מידע וכלים בכדי שתוכל להמשיך לחקור ולהבין מי אתה ברמה המינית ומהו החיבור שלך לעולם הבדס"מ. 

פגישות אלו מסיבות לי אושר ורוגע כמו שהן תסבנה לך טראפיה נפשית. אני מקפידה בפגישה לדאוג להבנה, הכלה וחיוך של שני הצדדים.

מפגשים אלו נעשים למטרת שחרור הסטרס ואיזון מנטלי לשגרת היום יומית. כי אני מאמינה שלא טוב לשמור בבטן.

הכלים מותאמים על פי הלקוח ואין אני רואה שאותו כלי מתאים באופן מלא ל2 אנשים. בנוסף, חשוב ליישם את הכלים הנלמדים לאט לאט על פי ההוראות שלי, בשלב ראשוני, אין לנסות לבד בבית את התרגילים הנלמדים מאחר וזה יכול ליצור טראומה נפשית אם הם נעשים ללא הדרכה. לאחר תרגול נכון ומודרכך ואישור שלי יהיה ניתן לתרגל גם בבית.

המפגשים בססיות אינם בעלי אופי מיני ואינם נעשים לשם פורקן מיני. יחד עם זאת בעת תיאום עם הלקוח, הלקוח מתחייב כי המפגש נעשה לבקשתו ומתחייב כי המפגש אינו לשם גירוי מיני ו\או פורקן מיני. כמו כן, אני לא משאירה צלקות פיזיות או נפשיות. 

המפגשים מועברים בקליניקה בעלת עיצוב ביתי וחמים לשם הנוחות ונמצאת ברמת גן. מאחר והמידע הינו רגיש ואישי, המקום אינו מצולם ו/או מוקלט ונמצא במיקום דיסקרטי על מנת להפחית את גורמי האי נוחות הרגילים. שימו לב כי זהו עסק הפועל כחוק ומוציאה חשבוניות מס-קבלה ע"פ חוק.

אני הידועה בתור איה קווין (שם במה), כאחת בעלת ניסיון רב בעולם הבדס"מ ומביאה איתי את הניסיון של מעל 7 שנים אל תוך המפגשים בכדי להעשיר את הידע שלך על עולם השליטה הנשית (ומדרגת על סולם מקל ועד בינוני-קשה), תמיד בחיוך ואכפתיות ללא טיפת שיפוטיות, בקליניקה המאובזרת (ומתחדשת תמיד באיבזור חדיש ומאתגר) בכדי לדאוג גם למטופליי להתחדשות ולימוד נוסף.