סוגי מפגשים בקליניקה


מפגשים פרונטלים

פגישה בססיה פרונטלית כוללת פרקטיקה

את/ה מגיע/ה לקליניקה שלי, מנהלים שיחת היכרות קצרה של 10-15 דקות ולאחר מכן מתחילים את הססיה שנקבעה בתיאום ציפיות (לרוב בוואטסאפ). אוהבת לענות בין אם את הגוף שלך או את הנפש שלך באמצעות כלים מתאימים ללימוד עצמי טוב יותר. לקחת אותך ולגרום לך להתמכר אליי עם כל נשימה, לחישה ומגע פיזי (שאינו בעל אופי מיני(. אתה תשתחווה מולי בגלל שאתה רוצה את זה וזאת הדרך שאתה מאמין שהיא הנכונה ולא בגלל שאמרתי אלא בגלל שזה המקום הטבעי שלך. אתה תבקש ממני להעניש אותך רק בגלל שזה מאזן ומשמח אותך לקבל ממני תחושת כאב או השפלה כי אתה יודע שזו הדרך היחידה שאני אתן לך תשומת לב. אתה תעשה כל מה אומר לך ואפילו יותר רק בשביל לזכות בחיוך שלי .

פגישה בססיה אונליין

ססיות המתבצעות באמצעות שיחה טלפונית / מצלמה / הקלטות קוליות - דימיון מודרך בעיקר

מפגשים אלו נועדו לאלו שיכולים לדבר על המיניות שלהם והפנטזיות ברמת האונליין בין אם באמצעות דימיון מודרך (המועדף עליי) או חקירת הפנטזיה באמצעות דוגמאות מחיי היום יום, מהניסיון שלי או רק וונטילציה. כמו כן ניתן לחקור יחד באמצעות כלים יחודיים המותאמים לך. ניתן לשוחח על המיניות שלך או בעיות במיניות בתחום הבדסמ.

שיחות פריקה או התייעצות

ליווי ללא פרקטיקה - לחסרי ניסיון שאינם בטוחים בדרכם ושאין למי לפנות או לדבר על בדסמ במיניות.

אתה מגיע אליי ומנהלים שיחה במשך כשעה, ללא פרקטיקה, ללא בקשות לבוש מיוחדות והתשלום הינו מופחת אפילו מפסיכולוגית. (שים לב איני פסיכולוגית אלא רק אישה שכיף לדבר איתה - במהלך לימודים על יעוץ מיני לתעודה) אני אוהבת לשמוע הרפתקאות, סיפורים מיוחדים ואת הדרך שבה הכרתם את העולם הזה. כמו כן אני משתפת בזמן השיחה את ניסיוני בתחום (ללא חשיפת שמות ו/או פרטים של לקוחות בכדי לשמור על דיסקרטיות) ועונה על שאלות אישיות ששואלים (כל עוד זה לא פוגע לי בפרטיות האישית). אני מזמינה אותך לקפה, תה או כוס מים (ניתן גם לעשן סיגריות בתוך החדרון) ונשב, נשוחח ונצחק יחד ואולי גם תצא עם כמה טיפים מניסיוני האישי.