מפגשים פרונטלים


מפגשים פרונטלים
פגישה בססיה פרונטלית כוללת פרקטיקה

את/ה מגיע/ה לקליניקה שלי, מנהלים שיחת היכרות קצרה של 10-15 דקות ולאחר מכן מתחילים את הססיה שנקבעה בתיאום ציפיות (לרוב בוואטסאפ). אוהבת לענות בין אם את הגוף שלך או את הנפש שלך באמצעות כלים מתאימים ללימוד עצמי טוב יותר. לקחת אותך ולגרום לך להתמכר אליי עם כל נשימה, לחישה ומגע פיזי (שאינו בעל אופי מיני(. אתה תשתחווה מולי בגלל שאתה רוצה את זה וזאת הדרך שאתה מאמין שהיא הנכונה ולא בגלל שאמרתי אלא בגלל שזה המקום הטבעי שלך. אתה תבקש ממני להעניש אותך רק בגלל שזה מאזן ומשמח אותך לקבל ממני תחושת כאב או השפלה כי אתה יודע שזו הדרך היחידה שאני אתן לך תשומת לב. אתה תעשה כל מה אומר לך ואפילו יותר רק בשביל לזכות בחיוך שלי .

את/ה מגיע/ה אליי כמובן שלאחר תיאום ציפיות מראש, מבצעים שיחת היכרות קצרה (אצלי בקליניקה) ולאחר מכן ממשיכים עם טיפול מותאם. השיחת היכרות אינה חלק מזמן הססיה אלא רק למטרת הבנתי להתאמת סוג הטיפול.

שים לב כי אני גובה את התשלום בתחילת המפגש ולא בסיומו.

בנוסף, התשלום הינו לפי הזמן שבפועל ולא לפי זמן התיאום - עם מינימום של חצי שעה אלא אם סוכם אחרת. למשל: אם תיאמנו לשעה והפגישה מסתיימת לאחר חצי שעה, התשלום הינו על החצי שעה, אך במידה וסיכמנו על חצי שעה והפגישה ארכה 15 דקות התשלום הינו על חצי שעה, אך אפתח את האופציה למפגשים קצרים של רבעי שעה בתשלום מוזל לפעמים הבאות. (במידה וזה לא ברור ניתן ליצור קשר איתי בוואטסאפ להסבר נוסף).

בקצרה, אוהבת להעביר בססיות סגנונות טיפול שונות המשלבות פרקטיקה עם כלים לטיפול מנטלי או פיזי. אוהבת לראות אותך נרמס לרגליי ומתחנן לרחמים בין אם אני מדגדגת, מכאיבה או סתם משגעת אותך. הסשנים אינם כוללים מין ו/או עירום ו/או בעלי אופי מיני ו/או פורקן מיני ולכן מי שיבקש או ישאל בעניין זה יחסם לצמיתות.