שיחות פריקה או התייעצות


שיחות פריקה או התייעצות
ליווי ללא פרקטיקה - לחסרי ניסיון שאינם בטוחים בדרכם ושאין למי לפנות או לדבר על בדסמ במיניות.

אתה מגיע אליי ומנהלים שיחה במשך כשעה, ללא פרקטיקה, ללא בקשות לבוש מיוחדות והתשלום הינו מופחת אפילו מפסיכולוגית. (שים לב איני פסיכולוגית אלא רק אישה שכיף לדבר איתה - במהלך לימודים על יעוץ מיני לתעודה) אני אוהבת לשמוע הרפתקאות, סיפורים מיוחדים ואת הדרך שבה הכרתם את העולם הזה. כמו כן אני משתפת בזמן השיחה את ניסיוני בתחום (ללא חשיפת שמות ו/או פרטים של לקוחות בכדי לשמור על דיסקרטיות) ועונה על שאלות אישיות ששואלים (כל עוד זה לא פוגע לי בפרטיות האישית). אני מזמינה אותך לקפה, תה או כוס מים (ניתן גם לעשן סיגריות בתוך החדרון) ונשב, נשוחח ונצחק יחד ואולי גם תצא עם כמה טיפים מניסיוני האישי.

*אינני מצהירה על היותי פסיכולוגית בתחום זה (כרגע בשלבים של לימוד יעוץ מיני לקבלת תעודה מתאימה) אך אני אחת שאוהבת להקשיב לפנטזיות ולחקור יחד פטישים שונים, ניסיון עבר ולמידה ממנו וסיפורי בדסמ.לשעת שיחה ניתן לשלם במספר אופציות:

1. 300 ש"ח מזומן או ביט / פייבוקס

2. מתנה בשווי של מינימום 300 ש"ח ( לפי בחירתי)

3. 320 ש"ח בהעברה בפייפאל


אז מה בעצם זאת השיחה הזאת?

רבים מכם חוששים ללכת למלכות בתשלום מסיבות שונות או לנסות לשלב עם הזוגיות. בין אם זה מדובר בעניין כספי כי התשלום אינו זניח לחלקכם ומפחדים שתצאו עם סשן סאדו שלא התחברתם / אהבתם, או שפשוט הלכתם למלכה בתשלום שבמהלך הסשן הלכה לכיוון שלה ולא שלך, או שפשוט לא היה כימיה, נכון?

מצד שני בזוגיות, השילוב של הפטישים יכולים להוות בעיות אחרות: בין אם הצד השני לא יקבל, ירתע או אפילו יפרק משפחה, שכל אחד מאופציות אלו יכולות להפחיד. 

אז מה אני, איה קווין, בעצם מציעה? 

השיחות בדסמ הינם פתוחים לכל אשר רוצים / מעוניינים בהבא:

1. להכיר את המלכה - מי היא באמת ואיך ניראת בפועל

2. לדבר על החוויות שלכם בחו"ל עם מלכות שונות (לא אוהבת רכילות על קולגות שלי)

3. להתעמק איתי בפנטזיה שלך של איזה סשן אתה באמת רוצה לחוות

4. או פשוט לדבר על בדס"מ - הרי לא חסר אנשים שופטים... אז... אני לא, להיפך, אני אוהבת להקשיב

5. ללמוד איך ניתן לשלב את עולם הבדסמ לחיים הפרטיים מבלי שהזוגיות תלך לאיבוד.


כל אחת מהאופציות ואף יש עוד סיבות שלמה ללכת לשוחח עם מישהי שהיא חלק מהקהילה הבדסמית ולהבין איך ניתן לשלב את כל הצדדים שבנו.