סוגי סשנים


סשן פרונטלי

סשנים פנים מול פנים.

את/ה מגיע/ה לדירתי, מנהלים שיחת היכרות קצרה של 10-15 דקות ולאחר מכן מתחילים את הסשן שנקבע מראש. אוהבת לענות בין אם את הגוף שלך או את הנפש שלך. לקחת אותך ולגרום לך להתמכר אליי עם כל נשימה, לחישה וסטירה. אתה תשתחווה מולי בגלל שאתה רוצה את זה וזאת הדרך שאתה מאמין שהיא הנכונה ולא בגלל שאמרתי אלא בגלל שזה המקום הטבעי שלך. אתה תבקש ממני להעניש אותך רק בגלל שזה מאזן ומשמח אותך לקבל ממני תחושת כאב או השפלה כי אתה יודע שזו הדרך היחידה שאני אתן לך תשומת לב. אתה תעשה כל מה אומר לך ואפילו יותר רק בשביל לזכות בחיוך שלי .

סשנים וירטואלים

סשנים המתבצעים באמצעו שיחה טלפונים או במצלמה בוואטסאפ.

בא לך לשמוע את קולי לוחש לך עד כמה אתה אפס? להשפיל אותך עוד ועוד? או שפשוט את רוצה לספר לי מה הפנטזיה שלך ונסלול יחד סיפור? זהו סוג הסשן המתאים לאוהבי קוקהולד, השפלות ועוד. כאן אני בעצם מאפשרת לעצמי לספר ולתאר לך דברים לפרטי פרטים ממש כמו בספר ולצלול איתך יחד לסיפורים מיוחדים ואישיים. כל אחד מדוגמאות אלו (ואף ישנם עוד דוגמאות) אשר נכנסות לתחום הסשן הווירטואלי.

שיחות בדסמ

שיחות פריקה או התייעצות ומתאים בעיקר כשאין למי לפנות או לדבר.

אתה מגיע אליי ומנהלים שיחה במשך כשעה, ללא סשן, ללא בקשות לבוש מיוחדות והתשלום הינו מופחת אפילו מפסיכולוגית. (שים לב איני פסיכולוגית אלא רק אישה שכיף לדבר איתה) אני אוהבת לשמוע הרפתקאות, סיפורים מיוחדים ואת הדרך שבה הכרתם את העולם הזה. כמו כן אני משתפת בזמן השיחה את ניסיוני בתחום (ללא חשיפת שמות ו/או פרטים של לקוחות) ועונה על שאלות אישיות ששואלים (כל עוד זה לא פוגע לי בפרטיות האישית). אני מזמינה אותך לקפה, תה או כוס מים (ניתן גם לעשן סיגריות בתוך החדרון) ונשב, נשוחח ונצחק יחד ואולי גם תצא עם כמה טיפים מניסיוני האישי.