איה קווין - Aya Queen IL

מומחית בטיפול במיניות בדסמית - פגישות וליווי בססיות ללא אופי מיני

Sexuality treatments in Desmith

When the state is not closed, the following will take place:

1. פגישה בססיה אונליין (עם ובלי פרקטיקה) - ממשיכים רגיל *גם בסגר* 2. אתר הסרטונים לדוגמא - ממשיך להתעשר בתכנים 3. לקוחות חדשים - פגישות בססיות פרונטליות עם ובלי פרקטיקה (כמובן 2 מ’ מרחק, מסיכה - ע"פ הנחיות) 4. זמינה בוואטסאפ בימים א-ה: 09:30-17:30 בפנייתכם אליי יש לכלול את הדברים הבאים בכדי להקל ולעלות בי חיוך: א. לומר שלום. ב. להציג את עצמך. ג. לציין מטרת* פגישה בססיה (בין אם פרונטלי או אונליין). ד. לציין האם היית בעבר אצל אשת מקצוע. *לא יודע מה מטרת הפגישה? מוזמן ליצור קשר לשיחת ייעוץ. (כל שיחת ייעוץ מעל 10 דקות תחוייב ב300 ש"ח לעד שעה).

Aya Quinn - An expert in treating sexuality in Desmit


היי,

אני איה קווין איי.אל. - מומחית בטיפול במיניות בדסמית ואוהבת להעביר את הידע שלי באמצעות פגישות בססיות בין אם פרונטליות או מקוונות. 

 הססיות יכולות לכלול פרקטיקה בכדי להעביר את הכלים באופן ברור יותר. 

לחסרי ניסיון ומסוקרנים מחווית עולם הבדסמ - אני מזמינה אתכם להגיע לפגישת יעוץ ללא פרקטיקה בעלות מופחתת של 300 ש"ח לשעה או 250 ש"ח ל45 דקות אשר נחקור יחד את כלל האינפורמציה שברשותך ונוסיף עוד מידע וכלים בכדי שתוכל להמשיך לחקור ולהבין מי אתה ברמה המינית. 

פגישות אלו מסיבות לי אושר ורוגע כמו שהן תסבנה לך טראפיה נפשית. באמצעות הססיה אני דואגת להבנה, הכלה וחיוך של שני הצדדים.

מפגשים אלו נעשים למטרת טראפיה ואיזון מנטלי לשגרת היום יומית. בנוסף, אין להעביר את המידע מהמפגש הלאה ללא הסכם בכתב ממני. בסופו של עניין חשוב ליישם את הכלים הנלמדים לאט לאט על פי ההוראות שלי, בשלב ראשוני אין לנסות לבד בבית עד שאני מאשרת שאתם מוכנים לכך ב100% - לבינתיים מומלץ שיתורגל בקליניקה איתי.

המפגשים בססיות אינם בעלי אופי מיני ואינם נעשים לשם פורקן מיני. יחד עם זאת בעת תיאום עם הלקוח, הלקוח מתחייב כי המפגש נעשה לבקשתו ומתחייב כי המפגש אינו לשם גירוי מיני ו\או פורקן מיני. כמו כן, אני לא משאירה צלקות פיזיות או נפשיות. 

המפגשים בססיות מועברים בקליניקה בעלת עיצוב ביתי וחמים ברמת גן. מאחר והמידע הינו רגיש ואישי, המקום אינו מצולם ו/או מוקלט ונמצא במיקום דיסקרטי על מנת להפחית את יכולת האזנה מבחוץ. שימו לב כי זהו עסק הפועל כחוק ומוציאה חשבוניות מס' קבלה ע"פ חוק.

אני הידועה בתור איה קווין (שם במה), כאחת בעלת ניסיון רב בתחום הבדס"מ (כשולטת עדינה אך משפילה ומענה באופן ממכר) מביאה איתי את הניסיון של מעל 6 שנים אל תוך הפגישות בססיות בכדי להעשיר את הידע שלך על בדסמ (על סולם מקל ועד בינוני-קשה), תמיד בחיוך ואכפתיות בקליניקה המאובזרת (ומתחדשת תמיד באיבזור חדיש ומאתגר) בכדי לדאוג גם למטופליי להתחדשות ולימוד נוסף . 


לסוגי הפגישות שמעבירה לחץ כאן.

ניתן לפנק אותי ולרכוש עבורי מתנה באמצעות גיפט קארד מתנה ישירות דרך דף מתנות לאיה  (לפרטים נוספים לחץ/י כאן)


חוויתם ססיה נעימה יותר או פחות? או שמתעניינים במה שאחרים חוו?

לחצו כאן לקרוא ו/או להשאיר חוו"ד.

List of hybrids


VIP - מחירון שבועי


Base

1300
  • This week you get my attention to: 1. Virtual 5 (Sundays-Thursdays) - 12 min phone call / 15 min WhatsApp messages 2. Frontal - 1 40 min session (to be coordinated at the beginning of the week) Bonus !! 2 videos of my choice at no extra cost !!!

Premium

3200
  • This week you get my attention to: 1. Virtual 5 (Sundays-Thursdays) - 36 min phone call / 45 min WhatsApp messages 2. Frontal - 1 60 min session (to be coordinated at the beginning of the week) Bonus !! 2 videos of my choice at no extra cost !!!

טיפול במיניות בדסמית - תיאום מראש בלבד!

Contact me - 0972-587880181 (you can also Whatsapp) unknown numbers will be NOT ANSWERED!!

For special requests send an email to aqueen1506@gmail.com

איה קווין - חוות דעת שלכם


Contact me


מומחית בטיפול במיניות בדסמית - לתיאום מפגש בססיות ברמת מקצועיות גבוהה. מעבירה את החוויה בצורה הכי בטוחה שאפשר הכוללת כלים מותאמים ושמירה על רוגע וחיוך של שני הצדדים. המפגשים הם לרוב בנושאי פטיש ופנטזיות בדסמיות אך לא רק ונעשים ללא מין ו/או עירום. הססיות הינם מועברות בצורה דיסקרטית בקליניקה פרטית ברמת גן. ליצירת קשר 058-788-0181

  • Ramat Gan, Israel
  •  0587880181
  •  aqueen1506@gmail.com
  •  So when can you get there? Sundays only: 11: 00-20: 00 Mondays: 07: 30-14: 00 Friday (odd date - from 25.06.21): 08: 00-11: 30 Remember that the coordination In advance - the latest to coordinate a virtual previous day: Sunday-Thursday: 08: 00-16: 00 based on availability. It is recommended to coordinate in advance. And (double days) - Q: Closed Holidays and Holidays: Closed unless there is another notice
*
*
*