איה קווין - Aya Queen IL

מומחית בטיפול במיניות בדסמית - פגישות וליווי בססיות ללא אופי מיני

Sexuality treatments in Desmith

When the state is not closed, the following will take place:

1. פגישה בססיה אונליין (עם ובלי פרקטיקה) - ממשיכים רגיל *גם בסגר* 2. ניתן לתאם פגישות קצרות של 30-40 דק' או ארוכות יותר של 60-90 דק' 3. לקוחות חדשים - ניתן לתאם פגישות בססיות פרונטליות עם ובלי פרקטיקה 4. זמינה בוואטסאפ בימים א-ה: 07:30-19:30 כמובן שכלל המפגשים הפרונטלים הינם בהתאם להנחיות - 2 מ', אלכוג'ל ומסיכה על האף והפה. בפנייתכם אליי אבקש לכלול את הדברים הבאים בכדי להקל על הליך: א. לומר שלום. ב. להציג את עצמך. ג. לציין מטרת* הפגישה (בין אם פרונטלי או אונליין). ד. לציין האם היית בעבר אצל אשת מקצוע. *לא יודע מה מטרת הפגישה? מוזמן ליצור קשר לשיחת ייעוץ. (כל שיחת ייעוץ מעל 10 דקות תחוייב ב300 ש"ח לעד שעה).

לייב ראשון 03/10/21 - 20:45


האירוע נסגר.

הלייב המטורף - כרטיסים אחרונים!

יש לשלם כרטיס בכדי לשמור את מקומך! בשעה 19:00 ישלח מייל עם לינק וסיסמה אישית לצפייה לכל מי שרכש כרטיס . אני כל כך מחכה לראותך שם! הכי חשוב: 1. ניתן לשוחח אך ורק איתי - לא רואים כמה ומי הם המשתתפים אחרים 2. אין צורך בהרשמה מיותרת לאתרים - נכנסים רק עם הלינק וסיסמה 3. יש הרבה מאוד הפתעות שממתינות לכם!


 • Date: 10/03/2021 20:45
 • Location Online Event

Aya Quinn - An expert in treating sexuality in Desmit


היי,

אני איה קווין איי.אל. - מומחית בטיפול במיניות בדסמית ואוהבת להעביר את הידע שלי באמצעות פגישות בין אם פרונטליות או מקוונות. 

 המפגשים לעיתים כוללים כלים פרקטים לשם העברת המידע בצורה ברורה יותר. 

לחסרי ניסיון ומסוקרנים מחווית עולם הבדסמ - אני מזמינה אתכם להגיע לשיחת יעוץ בעלות מופחתת של 300 ש"ח ל45 דק' או 250 ש"ח ל30 דקות אשר נחקור יחד את כלל האינפורמציה שברשותך ונוסיף עוד מידע וכלים בכדי שתוכל להמשיך לחקור ולהבין מי אתה ברמה המינית ומהו החיבור שלך לעולם הבדס"מ. 

פגישות אלו מסיבות לי אושר ורוגע כמו שהן תסבנה לך טראפיה נפשית. אני מקפידה בפגישה לדאוג להבנה, הכלה וחיוך של שני הצדדים.

מפגשים אלו נעשים למטרת שחרור הסטרס ואיזון מנטלי לשגרת היום יומית. כי אני מאמינה שלא טוב לשמור בבטן.

הכלים מותאמים על פי הלקוח ואין אני רואה שאותו כלי מתאים באופן מלא ל2 אנשים. בנוסף, חשוב ליישם את הכלים הנלמדים לאט לאט על פי ההוראות שלי, בשלב ראשוני, אין לנסות לבד בבית את התרגילים הנלמדים מאחר וזה יכול ליצור טראומה נפשית אם הם נעשים ללא הדרכה. לאחר תרגול נכון ומודרכך ואישור שלי יהיה ניתן לתרגל גם בבית.

המפגשים בססיות אינם בעלי אופי מיני ואינם נעשים לשם פורקן מיני. יחד עם זאת בעת תיאום עם הלקוח, הלקוח מתחייב כי המפגש נעשה לבקשתו ומתחייב כי המפגש אינו לשם גירוי מיני ו\או פורקן מיני. כמו כן, אני לא משאירה צלקות פיזיות או נפשיות. 

המפגשים מועברים בקליניקה בעלת עיצוב ביתי וחמים לשם הנוחות ונמצאת ברמת גן. מאחר והמידע הינו רגיש ואישי, המקום אינו מצולם ו/או מוקלט ונמצא במיקום דיסקרטי על מנת להפחית את גורמי האי נוחות הרגילים. שימו לב כי זהו עסק הפועל כחוק ומוציאה חשבוניות מס-קבלה ע"פ חוק.

אני הידועה בתור איה קווין (שם במה), כאחת בעלת ניסיון רב בעולם הבדס"מ ומביאה איתי את הניסיון של מעל 7 שנים אל תוך המפגשים בכדי להעשיר את הידע שלך על עולם השליטה הנשית (ומדרגת על סולם מקל ועד בינוני-קשה), תמיד בחיוך ואכפתיות ללא טיפת שיפוטיות, בקליניקה המאובזרת (ומתחדשת תמיד באיבזור חדיש ומאתגר) בכדי לדאוג גם למטופליי להתחדשות ולימוד נוסף. 

סוגי מפגשים בקליניקה


Frontal encounters

Frontal meeting with customized tools

You come to my clinic, have a short introductory (small) conversation of 10-15 minutes and then continue according to what is determined in a coordination conversation.

Meeting at Sassia Online

Appointments made by phone call / camera / voice recordings - mainly guided imagery

מפגשים אלו נועדו לאלו שיכולים לדבר על המיניות שלהם והפנטזיות ברמת האונליין בין אם באמצעות דימיון מודרך (המועדף עליי) או חקירת הפנטזיה באמצעות דוגמאות מחיי היום יום, מהניסיון שלי או רק וונטילציה. כמו כן ניתן לחקור יחד באמצעות כלים יחודיים המותאמים לך. ניתן לשוחח על המיניות שלך או בעיות במיניות בתחום הבדסמ.

VIP - מחירון שבועי - מקוון


מתחילים

900
 • This week you get a total of calls amounting to: Virtual (Sunday-Thursday) - 60 min phone call / 75 min WhatsApp messages or video calls of 50 min bonus !! 2 videos of my choice at no extra cost !!!

VIP

2700
 • This week you receive calls amounting to: Virtual (Sundays-Thursdays) - 180 min phone call / 225 min WhatsApp messages or video sessions of 135 min bonus !! 2 videos of my choice at no extra cost !!!

VIP - מחירון חודשי - פרונטלי


חבילת 30 דק' למפגש

1500/Month
 • (במקום 1600)
 • בשבוע זה אתה מקבל :
 • * 4 מפגשים פרונטלים של 30 דק' כל מפגש
 • * אופציה להוסיף עד 2 מפגשים נוספים בתוספת של 350 למפגש (במקום 400)
 • * בונוס: 7 ימים חינם באונליפאנס

חבילת 60 דק' למפגש

2500/Month
 • (במקום 2800)
 • בשבוע זה אתה מקבל :
 • * 4 מפגשים פרונטלים של 60 דק' כל מפגש
 • * אופציה להוסיף עד 2 מפגשים נוספים בתוספת של 600 למפגש (במקום 700)
 • * בונוס: 30 ימים חינם באונליפאנס

טיפול במיניות בדסמית - תיאום מראש בלבד!

Contact me - 0972-587880181 (you can also Whatsapp) unknown numbers will be NOT ANSWERED!!

For special requests send an email to aqueen1506@gmail.com

Contact me


מומחית בטיפול במיניות בדסמית - לתיאום פגישה בקליניקה ברמת מקצועיות גבוהה. מעבירה את החוויה בצורה הכי בטוחה שאפשר הכוללת כלים מותאמים ושמירה על רוגע וחיוך של שני הצדדים. המפגשים הם לרוב בנושאי פטיש ופנטזיות בדסמיות אך לא רק ונעשים ללא מין ו/או עירום. הפגישות מועברות בצורה דיסקרטית בקליניקה פרטית ברמת גן. ליצירת קשר 058-788-0181

 • Ramat Gan, Israel
 •  0587880181
 •  aqueen1506@gmail.com
 •  So when can you get there? Sundays only: 11: 00-20: 00 Mondays: 07: 30-14: 00 Friday (odd date - from 25.06.21): 08: 00-11: 30 Remember that the coordination In advance - the latest to coordinate a virtual previous day: Sunday-Thursday: 08: 00-16: 00 based on availability. It is recommended to coordinate in advance. And (double days) - Q: Closed Holidays and Holidays: Closed unless there is another notice
*
*
*